REVAMPING

У разі переобладнання вагон повністю демонтується, обережно видаляючи обладнання та компоненти, які необхідно використовувати повторно.

Вони разом із візками ремонтуються та проходять функціональну перевірку в самому SITAV або спеціалізованих компаніях.
Усі "спеціальні" процеси виконуються кваліфікованим персоналом із застосуванням конкретних процедур, які також визначають, яке обладнання використовувати для процесів а яке -  для контролю.
Ремонт та модифікації, необхідні згідно з новим проектом, виконуються на столярній конструкції, застосовуються вироби для тепло-акустичної ізоляції та виконується фарбування.   
 Встановлюється електропроводка та монтаж шаф, різного електричного та електронного обладнання.
Електропроводка проводиться висококваліфікованим персоналом і піддається остаточній перевірці за допомогою навмисного електронного обладнання для перевірки безперервності, ізоляції та жорсткості.
Встановлюються системи, пневматичне обладнання, та кондиціонер та опалювальні установки з відповідними трубами, двері з відповідними механізмами, за якими слідують облицювальні панелі, пульт управління, внутрішня обстановка та будь-який інший компонент, передбачений кресленням.
Після складу та його з'єднання з вагонами поїзд або трамвай піддаються функціональним випробуванням всіх систем безпеки та обладнання та і готуються до відвантаження.

ПОВЕРНЕННЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ

Gallery

Revamping Jumbo Tram ATM serie 4900
Revamping Jumbo Tram ATM serie 4900
Revamping Jumbo Tram ATM serie 4900

SITAV S.p.A.

Headquarters:

Via Carlo Freguglia 10
20122 Milano (MI)

Administrative office

Via Brigate partigiane 21/E - Loc. Vesime
17014 Cairo Montenotte (SV)

tel. 019 500164 - 500443

Production facility:

Via Bonina 39 -  Loc. San Nicolò
29010 Rottofreno (PC)

tel. 0523 762056

©2024 Sitav | Realizzazione Sito Internet | Privacy Policy